Far East

Far East, Çin mutfağının tartışmasız önde giden kuruluşu olan Dragon Restaurant zincirinin değişen ve gelişen yeme içme kültürüne kazandırmış olduğu yeni ve hızlı Çin mutfağı kültürü oluşumudur. Restaurant-Bar:
Tamamı Çin, Hong Kong ve Japon usta aşçılar tarafından hazırlanan zengin ve seçkin lezzet çeşitleriyle, benzerlerinden ilk bakışta ayrıcalıklı olduğu görülebilen dekoruyla, müşteri memnuniyetine odaklı servis anlayışıyla,  birikimli ve deneyimli profesyonel kadrosu ile verilen hizmeti ve işletmeciliği ile memnuniyet sunan bir kurum olan Far East’de Çin Mutfağı ve Sushi çeşitleri ile lezzet ve kaliteyi bir arada deneyimleyeceksiniz.

TakeAway Paket Servisi:
Vaktiniz mi dar? Hemen bir şeyler atıştırıp açlığınızı lezzet ile bastırmak mı istiyorsunuz. O zaman paket servisimiz sizler için en uygun çözüm. Set menüler ve uygun ambalajlarımız ile zaman darlığınıza lezzetli çözüm sunuyoruz.

Evlere Servis:
Evden çıkmak istemiyor musunuz? Misafirleriniz mi geldi? Evinizde lezzetli vakit geçirmek için Far East eve servis hizmetimiz için hemen bizi arayabilirsiniz. Far East bir tık ve bir telefon çevrimi mesafesinde.

İster uygun menülerimizden seçiniz, isterseniz Yemek Sepeti aracılığı ile siparişinizi veriniz. En kısa sürede kapınızda olacaktır. Far East bir Dragon Restaurantlar Zinciri ve Ce Ce Ltd kuruluşudur.

FAREAST

Bizi her konuda arayabilirsiniz.

Rezervasyon

0 212 345 56 60

Adres

İstinye Park Alışveriş Merkezi No: 256